CzuCzu Zagadki z dziurką 2+

Edukacyjna książeczka powstała z myślą o ciekawych świata dwulatkach. Znajdziecie w niej 38 zagadek przedstawionych w wyjątkowy sposób. Pytania w formie rymowanych wierszyków i fragmenty ilustrowanych odpowiedzi, widoczne przez specjalne dziurki, sprawiają, że zgadywanie jest ekscytujące jak nigdy...
21,95 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,58 zł

Opis

Edukacyjna książeczka powstała z myślą o ciekawych świata dwulatkach. Znajdziecie w niej 38 zagadek przedstawionych w wyjątkowy sposób. Pytania w formie rymowanych wierszyków i fragmenty ilustrowanych odpowiedzi, widoczne przez specjalne dziurki, sprawiają, że zgadywanie jest ekscytujące jak nigdy dotąd.

„Zagadki z dziurką” można wykorzystać także jako książeczkę obrazkową pomagającą w nauce nowych słów i pojęć oraz jako inspirację do tworzenia własnych zagadek. Ilustracje i forma zostały dostosowane do możliwości percepcyjnych najmłodszych. Zabawa angażuje zmysły malucha, rozwija wyobraźnię i spostrzegawczość, a przede wszystkim jest tak zajmująca, że nie będziecie chcieli jej kończyć.

W nowej edycji książeczka została spięta praktyczną zawieszką. Dzięki poręcznemu formatowi możecie ją zawsze mieć przy sobie.

W serii „Zagadki z dziurką” dostępne są także książeczki dla dzieci w wieku 3 , 4 , 5 .

Historyjka "CzuCzu Zagadki z dziurką 2+" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Znasz kilkulatka, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Maluchy w wieku 2 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

 • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
 • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niezliczonych pytań.
 • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
 • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
 • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup dla niego też następne części z cyklu "CzuCzu".

Jest to średniej długości lektura - jej długość to 80 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"CzuCzu Zagadki z dziurką 2+" udostępniło Wydawnictwo Bright Junior Media Justyna Han. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - CzuCzu Zagadki z dziurką 2+

 • Seria CzuCzu
 • Rok wydania: 2019
 • Kod producenta: GXP-707322
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365773616
 • Język: polski
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788365773616
 • EAN: 9788365773616
 • Wymiary: 195x91 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>