CzuCzu. Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 4,5,6

It's time to have some fun and learn English! Czas na „paluszkowy angielski”! Edukacyjny zestaw pozwala rozpocząć i kontynuować naukę języka angielskiego w sposób dostosowany do rozwijających się umiejętności i zainteresowań dzieci. 6 przepięknie zilustrowanych książeczek porusza tematykę znaną...
67,41 * 99,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 67,69 zł

Opis

It's time to have some fun and learn English!

Czas na „paluszkowy angielski”! Edukacyjny zestaw pozwala rozpocząć i kontynuować naukę języka angielskiego w sposób dostosowany do rozwijających się umiejętności i zainteresowań dzieci. 6 przepięknie zilustrowanych książeczek porusza tematykę znaną i lubianą przez przedszkolaki. Każda zawiera ciekawe zadania, które angażują mowę, słuch, dotyk. Zabawy z książeczkami i 24 dwustronnymi kartami obrazkowymi uczą angielskich słówek i wyrażeń.

  • zestaw zawiera: 6 książeczek, 24 dwustronne karty obrazkowe, poradnik dla rodziców
  • wymiar książeczki po rozłożeniu: 9,5 x 105 cm
  • pudełko o wymiarach 16,5 x 19 x 11 cm
  • odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym
  • sprawdzi się przez długi czas
  • mnóstwo pomysłów na rozwijające zabawy
  • pozwala na naukę języka angielskiego krok po kroku

Przepis na dobrą zabawę

Oglądajcie razem książeczki, zaczynając od tej, która najbardziej interesuje dziecko. Opowiadajcie o tym, co widać na ilustracjach, nazywając przedmioty po angielsku. Bawcie się i wykonujcie różne zadania: dotykajcie, przesuwajcie palcem po śladach, zakrywajcie wskazane obrazki i wymyślajcie własne polecenia. Utrwalajcie przy tym angielskich słówka i wyrażenia. Możecie bawić się kartami obrazkowymi na różne kreatywne sposoby. Mnóstwo pomysłów na rozwijające zabawy znajdziecie w dołączonym do Zestawu poradniku.

Szczegóły - CzuCzu. Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 4,5,6

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>