Czytanki naklejanki. Disney Dumbo. Jestem wyjątkowy!

Bajecznie kolorowa opowiastka o przygodach Dumbo z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka.Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale i pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię,...
7,17 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,75 zł

Opis

Bajecznie kolorowa opowiastka o przygodach Dumbo z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka.
Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale i pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Historyjka "Czytanki naklejanki. Disney Dumbo. Jestem wyjątkowy!" to praca zbiorowa, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

"Czytanki naklejanki. Disney Dumbo. Jestem wyjątkowy!" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej zabawy oraz wpierają motorykę. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Publikacja "Czytanki naklejanki. Disney Dumbo. Jestem wyjątkowy!" została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to wybierz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.