Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Szukamy Krzysia!

Bajecznie kolorowa opowiastka o przygodach Kubusia i jego przyjaciół, z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale i pozwolą maluchom...
7,17 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,95 zł

Opis

Bajecznie kolorowa opowiastka o przygodach Kubusia i jego przyjaciół, z dodatkowymi naklejkami, które służą do uzupełnienia tekstu, to wspaniały prezent dla każdego dziecka.

Poznawanie przygód ulubionych bohaterów z filmów Disneya i zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale i pozwolą maluchom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość i koordynację ręka-oko.

Książeczka "Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Szukamy Krzysia!" to opracowanie zbiorowe, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Szukamy Krzysia!" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają maluchom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka czy palców. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Pozycja Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Szukamy Krzysia! została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to zobacz też inne tytuły tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.

Szczegóły - Czytanki naklejanki. Disney Kubuś i Przyjaciele. Szukamy Krzysia!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>