D.E.S.I.G.N. Domowy Elementarz Sprzętów i Gratów Niecodziennych

29,69


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 49,90 zł -41%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33,28 zł -11%
Opis

"D.E.S.I.G.N." - kontynuacja przebojowego "D.O.M.K.U." - to nowatorska książka dla dzieci o najbardziej wszechobecnej i najbardziej niedocenianej ze sztuk - designie.

"D.E.S.I.G.N." to historia wzornictwa w pigułce: pasjonujący przegląd 69 najciekawszych domowych przedmiotów z ostatnich 150 lat - od tych klasycznych po te najbardziej zwariowane: łóżko w kształcie ringu bokserskiego, pobazgrany żyrandol czy lustro kościotrup. Większość z nich to ikony designu zaprojektowane przez najwybitniejszych projektantów - od Le Corbusiera po Philippe'a Starcka.

Poprzez lekkie i dowcipne opisy, barwne anegdoty i jeszcze barwniejsze ilustracje "D.E.S.I.G.N." bawi, zadziwia i uwrażliwia na estetykę i formę otaczających nas przedmiotów.

Szczegóły - D.E.S.I.G.N. Domowy Elementarz Sprzętów i Gratów Niecodziennych

  • Tytuł: D.E.S.I.G.N.
  • Autor: Ewa Solarz
  • Wydawnictwo Dwie Siostry
  • Seria S.E.R.I.A.
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 168
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381503501
  • Język: polski
  • Podtytuł: Domowy Elementarz Sprzętów i Gratów Niecodziennych
  • Nr wydania: 4
  • ISBN: 9788381503501
  • EAN: 9788381503501
  • Wymiary: 192 x 190 x 15 mm

Dane producenta

Wydawnictwo Dwie Siostry Sp. z o.o., al. 3 maja 2 m. 183, 00-391 Warszawa, Polska, kontakt@wydawnictwodwiesiostry.pl, tel. (+48) 22 115 44 10

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy