Dallmayr Prodomo. Kawa mielona 500 g

Uwielbiana od pokoleń Dallmayr Prodomo to wysokiej klasy mieszanka ziaren pochodzących z najlepszych wyżynnych upraw kawy Arabica. Odmiany, które najbardziej kształtują aromat, pochodzą z Etiopii, pierwotnej ojczyzny kawy. Dallmayr Prodomo to mieszanka ziaren pochodzących z najlepszych na świecie...

16.99 zł

-37%

26.99 zł

Cena za kg : 33.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Jak poznać jakość danego produktu? Jeśli sięga po niego kilka pokoleń, to znak, że do czynienia mamy z czymś niezwykłym. Właśnie taka jest kawa mielona Dallmayr Prodomo, Od wielu lat gromadzą się przy niej bliscy sobie ludzie, dyskutując lub milcząc, podejmując radosne tematy lub te wzruszające; zawsze jednak delektując się niezwykłym, głębokim aromatem tego pysznego napoju.

Źródeł wyrazistego smaku Dallmayr Prodomo szukać należy w Etiopii, a dokładniej w południowych prowincjach tego odległego kraju. To tam, na najlepszych upraw kawy, dojrzewają ziarna, które potem zostają skrupulatnie wyselekcjonowane. Dzięki tej selekcji oraz końcowemu paleniu, jakiemu poddawane są ziarna Arabica, ty i twoi bliscy możecie cieszyć się zachwycającym smakiem czarnego, aromatycznego napoju.

Dallmayr  Prodomo jest wysokiej jakości produktem, który towarzyszyć ci będzie każdego ranka, gdy poszukujesz źródła energii. Świeżo zaparzona kawa to idealne rozwiązanie podczas spotkań towarzyskich oraz... podczas chwili samotności, gdy chcesz skupić się na swoich myślach lub po prostu się zrelaksować. Aromatyczny, parujący napój daje doskonałą okazję do tego, aby na chwilę zwolnić, oderwać się od stresu i przeznaczyć kilka chwil tylko dla siebie. Z Dallmayr Prodomo  z wytęsknieniem będziesz czekać na ten codzienny rytuał.

Opakowanie Dallmayr Prodomo zawiera 500 gramów kawy mielonej. Podczas przyrządzania, warto zwrócić uwagę, aby nie zalewać jej wrzątkiem (od odpowiedniej temperatury uzależniony jest smak kawy).

Składniki: 100% Arabika

Sposób przechowywania: Kawę należy przechowywać szczelnie zamnkniętą w suchym i dostatecznie chłodnym miejscu bez dostępu światła w temperaturze pokojowej.

Sposób użycia: Podczas zaparzania kawy należy pamiętać o użyciu odpowiedniej temperatury wody. Nie używać wrzątku.

Dane producenta: Dallmayr KaffeeOHG Aschauerstrasse 15   80331 Munchen Niemcy

Recenzje

Ocena 

Bardzo ją lubię, więc oczywiście jestem zadowolona z zakupu.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dallmayr Prodomo. Kawa mielona 500 g

  • Producent: Dallmayr
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4008167103714
  • EAN: 4008167103714
  • Wymiary: 21.5 x 10.5 x 6.9 cm