Domek Sorter Kształtów Dumel

Kolorowy sorter w kształcie domku, który zachęci niejednego maluszka do edukacji poprzez zabawę. Dopasuj klocki do odpowiednich kształtów w sorterze. Jeśli chcesz kontynuować zabawę użyj kluczyka, który otwiera i zamyka drzwi domku. Zabawka przeznaczona dla dzieci 12m+ Funkcje: okienko do zamiany...
26,88 * 56,09 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,88 zł

Opis

Odkryj magiczny świat nauki i zabawy z naszym kolorowym sorterem kształtów. Ten niepowtarzalny sorter, w kształcie uroczego domku, jest idealny dla małych odkrywców, którzy pragną bawić się i uczyć jednocześnie.

Właściwości sortera kształtów - więcej niż zwykła zabawka

Nasz sorter kształtów to zabawka pełna tajemnic. Wykonana w kształcie atrakcyjnego domku, oferuje szereg funkcji, które z pewnością zainteresują Twoje dziecko. Oprócz roli sortera umożliwia manipulowanie klockami o różnych kształtach i kolorach, które można umieścić w odpowiednich otworach.

Wyjątkową cechą sortera jest funkcja zmiany dnia w noc - maluszek może przekręcić okienko, obserwując, jak zmienia się otoczenie domku. To fantastyczny sposób na naukę o zjawiskach naturalnych w zabawie.

Drzwi domku zamykane są za pomocą dołączonego kluczyka, który jest także integralną częścią zabawy. Ta funkcja stymuluje rozwój koordynacji ruchowej i zdolności przyczynowo-skutkowego myślenia dziecka.

Zastosowanie sortera kształtów - przyjemność połączona z nauką

Sorter kształtów to zabawka, która łączy w sobie elementy zabawy i edukacji. Dzieci uczą się rozpoznawania kształtów, kolorów oraz nabywają umiejętności związane z przyczynowo-skutkowym myśleniem, poprzez dopasowywanie klocków do odpowiednich otworów.

Zabawka, będąca zarówno domkiem jak i sorterem, dostarcza wiele godzin zabawy, podczas której dzieci mogą ćwiczyć swoje zdolności manualne, rozwijając przy tym koordynację wzrokowo-ruchową.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia, dostarczając im niekończących się możliwości do odkrywania i nauki.

Wybierz kolorowy sorter kształtów w kształcie domku i daj swojemu dziecku prezent, który zapewni mu niekończące się godziny edukacyjnej zabawy. Zabawka jest już dostępna w sklepie bee.pl. Nie przegap tej okazji do połączenia nauki i zabawy w jednym fantastycznym produkcie!

Szczegóły - Domek Sorter Kształtów Dumel

  • Producent: Dumel
  • Wiek: od 1 roku
  • Rok wydania: 2016-09-29
  • Wymiary: 230x216 mm
  • Kod producenta: DD 42460
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 672552424605
  • Seria Dumel Discovery
  • EAN: 672552424605

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również