Dziennik pracy pedagoga / psychologa szkolnego

  • 5907377431220
  • 48 godzin + czas dostawy
Dziennik pracy pedagoga/psychologa szkolnego jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów tej...
19,99 * 26,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Opis

Dziennik pracy pedagoga/psychologa szkolnego jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów tej dokumentacji, oraz z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 sierpnia 2017 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "Dziennik pracy pedagoga / psychologa szkolnego"?
Podręcznik "Dziennik pracy pedagoga / psychologa szkolnego" jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilku autorów.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Jaka jest data wydania podręcznika "Dziennik pracy pedagoga / psychologa szkolnego"?
Rok wydania tego podręcznika to 2017. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Dziennik pracy pedagoga / psychologa szkolnego składa się z 112 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną grafikami. Zawarto w nim znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją spakować do szkolnej torby lub plecaka.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Dziennik pracy pedagoga / psychologa szkolnego

  • Producent Harmonia
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907377431220
  • EAN: 5907377431220
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • Wymiary: 20.5x30.0x0.8 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>