Dziennik zajęć logopedycznych

"Dziennik zajęć logopedycznych" jest pozycją dostosowaną do pracy logopedy w szkole lub w przedszkolu i zawiera takie elementy, jak: krótkie omówienie zadań logopedy; zestawienie podsumowania oddziaływań logopedycznych; plan pracy; tygodniowy rozkład godzin pracy z uwzględnieniem grup i...
20,01 * 27,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,05 zł

Opis

"Dziennik zajęć logopedycznych" jest pozycją dostosowaną do pracy logopedy w szkole lub w przedszkolu i zawiera takie elementy, jak:

  • krótkie omówienie zadań logopedy;
  • zestawienie podsumowania oddziaływań logopedycznych;
  • plan pracy;
  • tygodniowy rozkład godzin pracy z uwzględnieniem grup i indywidualnych uczniów;
  • dane ucznia, diagnoza i indywidualny program terapii, ocena postępów dziecka;
  • wykaz obecności uczniów na zajęciach;
  • przebieg czynności logopedy;
  • konsultacje z rodzicami;
  • miejsce na notatki.

Dziennik posiada skrzydełko z listą uczniów (70 pozycji).

"Dziennik zajęć logopedycznych" jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Dziennik zajęć logopedycznych"?
Podręcznik "Dziennik zajęć logopedycznych" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiada szersze grono autorów.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


Kiedy wydano tę publikację?
Rok wydania tej publikacji to 2018. Podręcznik "Dziennik zajęć logopedycznych" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Ile stron ma ta pozycja?
116 - tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Dziennik zajęć logopedycznych

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>