NOWOŚĆ Dziennik Wdzięczności i Planner Wellness

Dziennik Wdzięczności i Planner Wellness

Zapraszamy do odkrycia naszego Planera Wdzięczności i Wellness na 90 dni, idealnego towarzysza dla Twojej codziennej praktyki samopoznania i dbałości o siebie. Wymiary tego uniwersalnego planera zbliżone są do formatu B5, zapewniając wygodę użytkowania (24 cm x 17 cm). Zawiera aż 90 stron...
44,71 * 49,68 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,60 zł

Opis

Zapraszamy do odkrycia naszego Planera Wdzięczności i Wellness na 90 dni, idealnego towarzysza dla Twojej codziennej praktyki samopoznania i dbałości o siebie.

Wymiary tego uniwersalnego planera zbliżone są do formatu B5, zapewniając wygodę użytkowania (24 cm x 17 cm). Zawiera aż 90 stron dedykowanych codziennemu zapisywaniu Twoich afirmacji, rutyn dbałości o siebie, opisów Twojego stanu emocjonalnego oraz oceny jego zmian. Dodatkowo, znajdziesz miejsce na rejestrowanie posiłków, ćwiczeń, ilości kroków i więcej.

Planer oferuje także 12 stron na cotygodniowe podsumowania oraz 3 strony na 30-dniowe podsumowanie, co sprawia, że możesz śledzić swoje postępy i osiągnięcia na drodze do lepszego samopoczucia i zdrowia przez cały okres użytkowania.

Dodatkowe funkcje to kalendarz postępów na 90 dni (czyli 13 tygodni) oraz kalendarz budowania nawyków na każdy miesiąc, które pomogą Ci utrzymać motywację i systematyczność w działaniu.

Ponadto, znajdziesz tu inspirujące cytaty na codziennych stronach, które pobudzą Cię do działania, oraz miejsce na własne notatki.

Z miękką okładką, składającą się z 118 stron, nasz Planer Wdzięczności i Wellness jest dostępny w języku polskim, gotowy do towarzyszenia Ci w Twojej podróży do lepszego życia

Cechy szczególne:

Uniwersalny format zbliżony do B5: 24 cm x 17 cm

90 stron codziennych do zapisywania swoich afirmacji, rutyn self care, opisywania swojego stanu emocjonalnego i jego oceny oraz dodatkowo zapisania posiłków, ćwiczeń, ilości kroków, itp.

12 stron dedykowanych na cotygodniowe podsumowania

3 strony dedykowane na 30-dniowe podsumowanie (30, 60 i 90 dni)

Kalendarz postępów (90 dni, 13 tygodni)

Cytaty na codziennych stronach motywujące do działania!

Strony z miejscem na notatki

118 stron

Miękka okładka

W języku polskim

Odkryj moc dziękczynienia z naszym wyjątkowym notesem Dziennik Wdzięczności jest idealnym towarzyszem na drodze do lepszego samopoczucia i świadomości emocjonalnej. Ten uniwersalny zeszyt o wymiarach zbliżonych do formatu B5 (24 cm x 17 cm) został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci śledzić i rozwijać Twoje codzienne nawyki związane ze zdrowiem i emocjami. Każda strona tego dzienniczka pozwala Ci na głębsze zrozumienie siebie, jednocześnie dając możliwość pielęgnacji radości i docenienia otaczającego Cię świata. Przekonaj się, jakie to proste!

Szczegółowy przewodnik po Twoim nowym dzienniku wdzięczności

Dostępny w naszym sklepie Dzienniczek Wdzięczności zawiera 90 starannie zaprojektowanych stron do codziennego dokumentowania Twoich afirmacji, planów self-care, stanów emocjonalnych oraz działań zdrowotnych takich jak dieta, ćwiczenia czy liczba kroków. Każda strona notesu jest przestrzenią, w której możesz swobodnie zapisywać swoje myśli i odczucia to kompleksowy dziennik do monitorowania postępów w dążeniu do lepszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Dodatkowe 12 stron zeszytu, przeznaczone na cotygodniowe podsumowania, pozwalają na refleksję i ocenę osiągniętych celów, a 3 strony na 30-dniowe podsumowanie (po 30, 60 i 90 dniach) służą do głębszej analizy oraz dostosowania Twoich osobistych planów wellness.

Szczegóły - Dziennik Wdzięczności i Planner Wellness

  • Producent: Zanotuj Mnie
  • Rok wydania: 2024
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905031810206
  • EAN: 5905031810206
  • Wymiary: 172x245 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>