Effekt Neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Effekt Neu 1. Język niemiecki. Liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń ! Nowa edycja 2022-2024 Nowa seria podręczników i ćwiczeń Effekt Neu jest przeznaczona do języka niemieckiego dla uczniów liceum i technikum. Korzystając z zeszytu ćwiczeń  Effekt Neu 1. Język niemiecki. Liceum i technikum. Nowa...
48,99 * 50,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,58 zł

Opis

Effekt Neu 1. Język niemiecki. Liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń ! Nowa edycja 2022-2024

Nowa seria podręczników i ćwiczeń Effekt Neu jest przeznaczona do języka niemieckiego dla uczniów liceum i technikum.

Korzystając z zeszytu ćwiczeń  Effekt Neu 1. Język niemiecki. Liceum i technikum. Nowa edycja 2022-2024 uczeń  rozwija  swoje  umiejętności językowe  dzięki:

  • poleceniom podawanym w języku niemieckim i polskim, co ułatwia uczniom pracę,
  • na początku każdego ćwiczenia  podany jest przykład jak należy wykonać zadanie,
  • tematyka ćwiczeń związana jest  z życiem współczesnych nastolatków,
  • ćwiczenia uczą porozumiewania się w różnych sytuacjach życia codziennego,
  • ścisła  korelacja z podręcznikiem  poprzez identyczny układ rozdziałów i podrozdziałów,
  • dzięki ćwiczeniom każdy  uczeń może utrwalić i usystematyzować słownictwo  oraz struktury gramatyczne wprowadzone w książce,
  • zawiera różnorodne,  bogato ilustrowane ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, sprawdzające rozumienie tekstów pisanych oraz znajomość funkcji językowych,
  • w książce znajdują się  ćwiczenia zarówno otwarte jak i zamknięte,  dzięki czemu uczeń nabywa umiejętność rozwiązywania zadań różnego typu,
  • zeszyt ćwiczeń może być wykorzystany zarówno w pracy na lekcji jak i do samodzielnej pracy w domu.

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Effekt Neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum został wydany przez Wydawnictwo WSiP.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Kiedy wydano ten podręcznik?
Ten podręcznik został opublikowany w 2022 . Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni czuć, że korzystają z najnowszych książek.


Przeczytaj o wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to uznany podmiot na polskim rynku edukacyjnym. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 r., WSiP wydało niezliczoną liczbę materiałów edukacyjnych, współpracując z doświadczonymi naukowcami i ekspertami. Oferta wydawnictwa zawiera różne serie podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, a także innowacyjne serwisy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Ponadto, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dodatkowe wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Effekt Neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>