Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców" do klasy 3, część 1 kontynuują wprowadzanie ucznia w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej, wspierają w doskonaleniu niezbędnych umiejętności czytania i pisania oraz stosując zasadę stopniowana trudności, przybliżają naukę o języku....
19,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,56 zł

Opis

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców" do klasy 3, część 1 kontynuują wprowadzanie ucznia w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej, wspierają w doskonaleniu niezbędnych umiejętności czytania i pisania oraz stosując zasadę stopniowana trudności, przybliżają naukę o języku.

  • Rozwijają umiejętność pisania oraz czytania ze zrozumieniem dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom.
  • Usprawniają percepcję i pamięć wzrokową na stronach z rozsypankami sylabowymi i wyrazowymi oraz rebusami.
  • Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo.
  • Wprowadzają uczniów w świat nauki o języku oraz w świat ortografii – cykl Potyczki ortograficzne.
  • Rozwijają spostrzegawczość, logiczne i twórcze myślenie oraz umiejętność wypowiadania się dzięki specjalnie dobranym ćwiczeniom w cyklu Dzień odkrywców.
  • Pozwalają bliżej poznać świat przyrody i uczą szacunku do otaczającego nas świata na stronach Przygody przyrody.
  • Umożliwiają zrozumienie i zapamiętanie treści przyrodniczych oraz zachęcają do obserwacji świata przyrody.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna"?
Za treścią tytułu stoją Barbara Stępień, Ewa Hryszkiewicz, Małgorzata Ogrodowczyk, Joanna Winiecka-Nowak.
Są autorami niewielu podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo edukacyjne, które swoją obecnością na polskim rynku edukacyjnym wnosi świeże spojrzenie na system nauczania. Podejmując wyzwania wiążącym się z edukacją XXI w., dostarcza materiały, zgodne z bieżącymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i licznych komisji egzaminacyjnych.

Która to jest część podręcznika?
To wydanie stanowi 1 część.


Ile stron ma ta pozycja?
Książka liczy 92 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną graficznie. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii podręczników należy "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej "ELEMENTARZ ODKRYWCÓW".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

W kontekście jakiego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, którym jest edukacja wczesnoszkolna.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>