Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 3, część 1 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania...
18,54

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,38 zł

Opis

Ćwiczenia z serii „Elementarz odkrywców. Matematyka" do klasy 3, część 1 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

  • Uczą różnych sposobów rozwiązywania zadań tekstowych, co sprzyja rozwijaniu samodzielności myślenia dzieci.
  • Rozwijają logiczne i strategiczne myślenie dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz stworzyć własną strategię rozwiązania, odpowiednią do warunków danego zadania.
  • Sprawdzają zdobytą wiedzę matematyczną na stronach Sprawdzam siebie.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka"?
Za treścią książki stoją Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil.
Są autorami paru podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka" została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Do jakiej serii podręczników należy "Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej "ELEMENTARZ ODKRYWCÓW".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Ile stron ma ta pozycja?
96 - tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią upiększoną ilustracjami. Zawarto w nim znaczące i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, ale również partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, dostarczający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Swoim nietypowym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie tysięcy szkół oświatowych na terenie całej Polski.

Do której klasy i na jakim etapie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest edukacja wczesnoszkolna.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Elementarz odkrywców. Klasa 3. Część 1. Ćwiczenia. Matematyka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>