Faber-Castell Zestaw do szkicowania Goldfaber

Zestaw do szkicowania i Charcoal Sketch Faber-Castell 8 szt. w opakowaniu kartonowym. W skład zestawu wchodzą: 5 ołówków węglowych o różnej twardości (extra super soft, super soft, soft, medium, hard), gumka do mazania, wiszer do papieru i temperówka. Idealny dla hobbystów jako kompletny asortyment...
42,58 * 52,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,58 zł

Opis

Zestaw do szkicowania i Charcoal Sketch Faber-Castell 8 szt. w opakowaniu kartonowym. W skład zestawu wchodzą: 5 ołówków węglowych o różnej twardości (extra super soft, super soft, soft, medium, hard), gumka do mazania, wiszer do papieru i temperówka.

Idealny dla hobbystów jako kompletny asortyment startowy do tworzenia szkiców. Węgiel to najstarsze narzędzie do szkicowania i rysowania na świecie. Szaroniebieski odcień delikatnie przesuwa się po papierze, łatwo się ściera i rozmazuje, można go bez trudu wymazać i wielokrotnie nakładać. Węgiel w ołówku to nowoczesna wersja tego materiału. Sprasowany węgiel drzewny z sadzą i gliną nadaje ołówkom węglowym głęboki czarny kolor. Pozostawia znacznie czarniejszą linię z lekkim niebieskawym odcieniem.

Szczegóły - Faber-Castell Zestaw do szkicowania Goldfaber

  • Producent: Faber-Castell
  • Rok wydania: 2023
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4005401140061
  • EAN: 4005401140061
  • Wymiary: 151x229 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>