Fakt Dzieciom. Robaczki

Baw się z nami, robaczkami! Naklejaj, koloruj, ćwicz małą rączkę. Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 22 obrazki, które możesz pokolorować zgodnie ze wzorem lub według swojego pomysłu. Raz... dwa... trzy... zaczynamy!
7,86 * 8,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,98 zł

Opis

Baw się z nami, robaczkami! Naklejaj, koloruj, ćwicz małą rączkę. Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 22 obrazki, które możesz pokolorować zgodnie ze wzorem lub według swojego pomysłu. Raz... dwa... trzy... zaczynamy!

Historyjka "Fakt Dzieciom. Robaczki" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Fakt Dzieciom. Robaczki" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby.

Jest to krótka książka - jej długość to 28 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Fakt Dzieciom. Robaczki" opublikowało Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska/Dzieci. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.