Felek i Tola i nowy sąsiad

Felek i Tola teraz w wersji dla najmłodszych! Duży format, kartonowe strony i całkiem nowe przygody. W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zajączka Tola. Pewnej nocy budzi ich dziwny dźwięk. Po lesie rozlega się: „Uhuu, uhuu!”. A w dziupli drzewa obok ich...
22,14 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,69 zł

Opis

Felek i Tola teraz w wersji dla najmłodszych! Duży format, kartonowe strony i całkiem nowe przygody.

W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zajączka Tola. Pewnej nocy budzi ich dziwny dźwięk. Po lesie rozlega się: „Uhuu, uhuu!”. A w dziupli drzewa obok ich norki pali się światło… Czy to duch? A może rabuś? Felek i Tola muszą to sprawdzić!

Znacie i lubicie Felka i Tolę? Teraz będą się mogli z nimi zaprzyjaźnić także młodsi siostra i brat. Krótki tekst i duże ilustracje nie pozwolą maluchom się znużyć, kartonowe strony wytrzymają nawet najbardziej intensywną lekturę. A starsi wielbiciele lisa łakomczucha i roztropnej zajączki pewnie też chętnie dowiedzą się, jak to było, gdy puchacz Henio dopiero wprowadzał się do dziupli drzewa po sąsiedzku.

Polecamy także drugi tom dla najmłodszych – Felek i Tola i balon Henia – i tomy dla nieco starszych czytelników: Felek i Tola, Do zobaczenia, Felku i Tolu, Felek i Tola na wyspie, Felek i Tola i porywacze.

Autorem tytułu "Felek i Tola i nowy sąsiad" jest Sylvia Vanden Heede.

Tytuł oryginalny opisywanej pozycji: Een buur voor Vos en Haas.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Felek i Tola i nowy sąsiad". Krótka forma to mądry pomysł, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 5-11 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i kup również inne bajki z cyklu "Felek i Tola".

Jest to krótka produkcja - ma 14 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Felek i Tola i nowy sąsiad" została wydana przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to wybierz też inne publikacje tego wydawcy.