Foremki do piasku Pojazdy 4szt MIX Maksik

Foremki do piasku dla dzieci to świetny sposób na kreatywną i zabawną zabawę na plaży, w piaskownicy czy w ogrodzie. Zestaw zawiera 4 foremki w różnych kształtach, które dodadzą dodatkowej radości do zabawy w piasku. W skład zestawu wchodzą foremki w kształcie autka, statku, samolotu oraz...
4,08 * 6,26 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,26 zł

Opis

Foremki do piasku dla dzieci to świetny sposób na kreatywną i zabawną zabawę na plaży, w piaskownicy czy w ogrodzie. Zestaw zawiera 4 foremki w różnych kształtach, które dodadzą dodatkowej radości do zabawy w piasku.

W skład zestawu wchodzą foremki w kształcie autka, statku, samolotu oraz lokomotywy, dzięki czemu maluchy mogą tworzyć różnorodne konstrukcje i fantastyczne historie związane z podróżami. Różnorodność foremek pozwala dzieciom rozwijać swoją wyobraźnię, a jednocześnie doskonalić zdolności manualne poprzez formowanie i układanie piaskowych kształtów.

Foremki są w różnych kolorach, co dodaje estetyki i kolorowej atrakcyjności do zabawy. Kiedy dzieci używają tych foremek, nie tylko bawią się w tworzenie różnych kształtów, ale także uczą się współpracy, dzieląc się foremkami z innymi dziećmi i tworząc wspólne dzieła sztuki z piasku.

Foremki do piasku to nie tylko świetna rozrywka, ale także sposób na rozwijanie zdolności twórczych, społecznych i manualnych u najmłodszych. Zabawa w formowanie piasku staje się jeszcze bardziej ekscytująca i atrakcyjna dzięki tym uroczym foremkom.

Produkt jest bezpieczny, wykonany z wysokiej jakości materiałów.

W zestawie 4 foremki w kształcie pojazdów.

Wiek: 1+

Szczegóły - Foremki do piasku Pojazdy 4szt MIX Maksik

  • Producent: Maksik
  • Kod producenta: TEH1486
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037601486
  • EAN: 4823037601486
  • Wymiary: 180x103 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również