Łopatka mix Maksik

Łopatka dla dzieci to nieodłączny element każdej wesołej zabawy na świeżym powietrzu. Ta kolorowa i praktyczna łopatka zapewni maluchom wiele godzin radości i aktywności na placu zabaw, w ogrodzie czy w piaskownicy. Zaprojektowana specjalnie z myślą o małych rączkach, łopatka jest łatwa do...
2,26 * 4,81 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,63 zł

Opis

Łopatka dla dzieci to nieodłączny element każdej wesołej zabawy na świeżym powietrzu. Ta kolorowa i praktyczna łopatka zapewni maluchom wiele godzin radości i aktywności na placu zabaw, w ogrodzie czy w piaskownicy.

Zaprojektowana specjalnie z myślą o małych rączkach, łopatka jest łatwa do trzymania i obsługi przez najmłodszych odkrywców. Wykonana z bezpiecznych i trwałych materiałów, gwarantuje długotrwałą i bezpieczną zabawę.

Kolorowe wykończenie łopatki nie tylko przyciąga uwagę dzieci, ale także dodaje energii i radości do każdej zabawy. Ergonomiczny kształt ułatwia formowanie piasku, jednocześnie rozwijając zdolności manualne dziecka.

Nie tylko idealna do zabawy w piasku, ta łopatka sprawdzi się także jako narzędzie do pracy w ogrodzie, wspierając małych pomocników podczas wszelkich prac porządkowych czy sadzenia roślin.

Łopatka dla dzieci to niezbędny element wyposażenia każdej aktywnej i pełnej radości zabawy na świeżym powietrzu. Bezpieczna, funkcjonalna i kolorowa idealna do odkrywania tajemnic piaskownicy i wielu innych przygód!

Wymiary łopatki: 8 x 22 cm

Wiek: 1+

Mix kolorów. Wysyłka losowa. Cena za sztukę.

Szczegóły - Łopatka mix Maksik

  • Producent: Maksik
  • Kod producenta: TEH1776
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037601776
  • EAN: 4823037601776
  • Wymiary: 83x218 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również