Formeds Magnez + witamina B6 Bicaps Mag B6 60 kaps.

Suplement diety Magnez z witaminą B6 wspomaga działanie układu mięśniowego oraz nerwowego. Porcja dzienna: 2 kapsułki zawiera (referencyjna wartość spożycia %): Cytrynian magnezu - 1 500 mg, w tym: magnez - 187,5 mg (50%), Witamina B6 - 1,4 mg (100%). Składniki: magnez (cytrynian magnezu), witamina...

23.99 zł

-20%

29.99 zł

Cena za kaps. : 0.4zł

Dodaj do schowka

Opis

Magnez to jeden z pierwiastków, który odpowiada nie tylko za prawidłową pracę układów odpornościowego i nerwowo-mięśniowego, ale wpływa także na budowę kości czy zębów. Jego niedobory w organizmie są dość częstą przepadłością – czasami są wynikiem przebytych chorób, innym razem przyjmowanych leków bądź też nieodpowiednią dietą. Do najczęstszych objawów niedoboru tego pierwiastka należą bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, przewlekłe osłabienie i rozdrażnienie.

Formeds, z myślą o niedoborze magnezu, przygotował suplement diety Bicaps Mag uzupełniony o witaminę B6, która również stymulująco wpływa na działanie układu mięśniowego i nerwowego. Otoczka każdej kapsułki została wykonana z pullulanu – naturalnego surowca, który otrzymywany jest na drodze fermentacji. Specjalne metody produkcji gwarantują wysokiej jakości suplement, który jest także odpowiedni dla wegetarian oraz wegan. Suplement diety nie powinien jednak funkcjonować jako zamiennik któregokolwiek ze spożywanych dotychczas posiłków – jego spożywanie powinno być dodatkowo wzmocnione pełnowartościową dietą i regularną aktywnością fizyczną.

Formeds to firma ciesząca się uznaniem milionów klientów. Jakość produkowanych przez Formeds suplementów diety potwierdzają nie tylko opinie konsumentów, ale także zdobyte certyfikaty, m.in. Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016 czy Produkt Roku 2016. Wszystkie suplementy diety znajdujące się w ofercie firmy powstają z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych surowców i nie zawierają żadnych chemicznych substancji.

Porcja dzienna: 2 kapsułki zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

  • Cytrynian magnezu - 1 500 mg,
  • w tym: magnez - 187,5 mg (50 %),
  • Witamina B6 - 1,4 mg (100 %).

Składniki: magnez (cytrynian magnezu), witamina B6 (5'-fosforan pirydoksalu), pullulan (otoczka kapsułki).

Ilość kapsułek w opakowaniu: 60.

Ilość porcji w opakowaniu: 30.

Zawartość opakowania netto: 45,04 g.

Zawartość 1 kapsułki netto: 750,7 mg.

Skład opakowania i dawkowanie: W pojedynczym opakowaniu suplementu Bicaps Mag znajdziemy 60 kapsułek. Zaleca się spożywanie dwóch kapsułek raz dziennie, koniecznie w trakcie posiłku. Produkt nie powinien być stosowany przez małe dzieci, kobiety w ciąży bądź karmiące matki. Nie należy także przekraczać dziennej dawki dwóch kapsułek.

Przechowywanie: Po każdorazowym spożyciu suplementu, dokładnie zamykamy pojemnik. Produkt powinien być przechowywany w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej – koniecznie w lokalizacji niedostępnej dla dzieci. Po każdym spożyciu zamknąć opakowanie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Suplement diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta: FORMEDS Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, NIP: 7811894087

Recenzje

Ocena 

Długo szukałam suplementów diety, które będą miały super skład. Bardzo lubię suplementy z tej serii za jakość i dobrą cenę.

Polecam !

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Formeds Magnez + witamina B6 Bicaps Mag B6 60 kaps.