Pływam Granna
- Już Gram
-
5900221004007
Szukasz ciekawych puzzli dla swojej pociechy, którymi można się bawić na kilka różnych sposobów? Świetną propozycją będzie produkt z serii Już gram "Pływam. Puzzle lotto" wydawnictwa Granna. Od tej pory układanie będzie nie tylko zabawą, ale też niezwykle rozwijającym zajęciem.
Puzzle o nazwie "Pływam. Puzzle lotto" z serii Już gram dedykowane są dzieciom od 2 roku życia. To wspaniały pomysł na spędzanie czasu. Maluch, dobierając odpowiednie elementy, uczy się kategoryzacji i porządkowania. Jest to dla niego trening cierpliwości oraz skupienia uwagi. Podczas zabawy puzzlami rozwija się motoryka mała, która odgrywa ogromną rolę w edukacji, m. in. podczas nauki pisania. Pociecha buduje wyobraźnię przestrzenną, dobrze się przy tym bawiąc.
Produkt oferuje kilka możliwości zabawy - klasyczne układanie puzzli, loteryjkę lub ćwiczące pamięć memory. Plusem układania jest możliwość zabawy w pojedynkę. Co do pozostałych gier maksymalna liczba graczy to cztery osoby. Puzzle są idealnym rozwiązaniem na aktywność w deszczowe dni. Układanie ich z rodzicami czy opiekunami wzmacnia więź pomiędzy nimi a maluchem.
Z serii Już gram dostępne są także "Jeżdżę. Puzzle lotto" czy "Latam. Puzzle lotto".
Wydawnictwo Granna posiada bogatą ofertę gier, m. in. "Potwory do szafy", "Wilk i owce. Pastereczka", "Smok Wawelski", "Sznurki dziurki", "Mafia", "Kopciuszek".
Szczegóły - Pływam Granna
- Seria Już Gram
- Producent: Granna
- Rok wydania: 2020
- Liczba graczy: 1-4
- Czas gry: 20 min
- Wiek od: 2
- Minimalna ilość graczy: 1
- Maksymalna ilość graczy: 4
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 5900221004007
- EAN: 5900221004007
- Waga (g): 382
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje. Znak CE
Dane producenta
Granna Sp. z o.o., ul. Edwarda Jelinka 48, 01-646 Warszawa, Polska, bok@granna.pl, tel. 514448587
Recenzje
Recenzje
Inni Klienci kupili również
Mamy też: