NOWOŚĆ Grabki i łopatka MIX Technok

Grabki i łopatka MIX Technok

Zestaw do zabawy - mała łopatka i grabki dla dzieci to niezastąpiony towarzysz letnich przygód na plaży, w ogrodzie czy na placu zabaw. Ten praktyczny zestaw składa się z małej łopatki oraz grabek, dostosowanych do małych rączek najmłodszych odkrywców. Wykonane z trwałego i bezpiecznego materiału...
4,09 * 6,13 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,90 zł

Opis

Zestaw do zabawy - mała łopatka i grabki dla dzieci to niezastąpiony towarzysz letnich przygód na plaży, w ogrodzie czy na placu zabaw. Ten praktyczny zestaw składa się z małej łopatki oraz grabek, dostosowanych do małych rączek najmłodszych odkrywców.

Wykonane z trwałego i bezpiecznego materiału narzędzia są idealne do kreatywnej zabawy w piasku, pomagając jednocześnie rozwijać zdolności motoryczne u dzieci. Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie i obsługę, co sprawia, że maluchy mogą swobodnie bawić się, tworząc różne konstrukcje i formy.

Zestaw jest przenośny i lekki, co ułatwia jego transport i sprawia, że dzieci mogą zabrać go ze sobą wszędzie, gdzie tylko zechcą cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu. Odpowiedni zarówno na plaży, w ogrodzie, jak i na placu zabaw, zestaw łopatki i grabek to gwarancja udanej, kreatywnej zabawy dla najmłodszych.

Zestaw to nie tylko narzędzia do zabawy, ale również sposób na rozwijanie zdolności manualnych i kreatywności dzieci, zachęcając je do aktywności na świeżym powietrzu. Spraw, by letnie dni były pełne radości i odkryć dla Twojego malucha dzięki temu praktycznemu zestawowi do zabawy w piasku.

Zestaw zabawek dostępny jest w 4 kolorach.

Kolor produktu wysyłany jest losowo.

Wymiary: 16.5 x 6.5 x 6 cm

Wiek: 1+

CENA DOTYCZY JEDNEGO ZESTAWU

Szczegóły - Grabki i łopatka MIX Technok

  • Producent: Technok
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037602865
  • EAN: 4823037602865
  • Wymiary: 63x164 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również