Grecja dla żeglarzy. Tom 1. Zatoka Sarońska, Zatoka Argolidzka, Cyklady

Elżbieta i Piotr Kasperaszek pływają po wodach Grecji od ponad 25 lat i zasłużenie zyskali sobie status ekspertów w sprawach żeglowania po tych akwenach. Pierwsza książka Grecja. Najlepsze trasy dla żeglarzy otrzymała dwie prestiżowe nagrody: Nagrodę redakcji „Żagli” im. Leonida Teligi oraz Nagrodę...
55,44 * 75,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,54 zł

Opis

Elżbieta i Piotr Kasperaszek pływają po wodach Grecji od ponad 25 lat i zasłużenie zyskali sobie status ekspertów w sprawach żeglowania po tych akwenach. Pierwsza książka Grecja. Najlepsze trasy dla żeglarzy otrzymała dwie prestiżowe nagrody: Nagrodę redakcji „Żagli” im. Leonida Teligi oraz Nagrodę Magellana „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” w konkursie „Najlepsze publikacje turystyczne roku 2015”. Pierwszy tom przewodnika Grecja dla żeglarzy ukazał się w roku 2016. W roku 2019 ukazało się drugie, znacznie rozszerzone wydanie pierwszego tomu, zawierające ponad 30% więcej mapek, opisów i zdjęć. Ponieważ na omawianych akwenach cały czas zachodzą dość istotne zmiany, proponujemy teraz nowe, uaktualnione, trzecie już wydanie pierwszego tomu.

Znaleźć w nim można miejsca nieopisywane dotychczas w żadnych przewodnikach dla żeglarzy. Tak jak poprzedni przewodnik, ten też zawiera propozycje 34 tras żeglarskich, a także informacje o portach i zatokach Cyklad oraz zatok Sarońskiej i Argolidzkiej. W pozostałych trzech tomach autorzy omówili Morze Jońskie, Peloponez, Dodekanez i SporadyPółnocne, Kretę, Sporady Wschodnie, północne Wyspy Egejskie i lądową część wybrzeża Grecji Północnej.

Szczegóły - Grecja dla żeglarzy. Tom 1. Zatoka Sarońska, Zatoka Argolidzka, Cyklady

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>