Gruba kreska. Małpki

Gruba kreska to kolekcja kolorowanek z prostymi rysunkami skierowana głównie do najmłodszych dzieci. Gruby obrys ułatwi kolorowanie i zapewni świetną zabawę. Nasza seria została przygotowana tak, aby ułatwić dzieciom ćwiczenie ręki. W środku czeka na nie niespodzianka naklejki, które podpowiedzą...
7,00 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,66 zł

Opis

Gruba kreska to kolekcja kolorowanek z prostymi rysunkami skierowana głównie do najmłodszych dzieci. Gruby obrys ułatwi kolorowanie i zapewni świetną zabawę. Nasza seria została przygotowana tak, aby ułatwić dzieciom ćwiczenie ręki. W środku czeka na nie niespodzianka naklejki, które podpowiedzą maluchom, jakich mogą używać kolorów.

Książeczka "Gruba kreska. Małpki" jest pracą zbiorową, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Gruba kreska. Małpki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również zredukować stres i poprawić nastrój.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją spakować do torby dziecka.

Pozycja "Gruba kreska. Małpki" została wydana przez Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to zobacz także inne tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.