High Note 2. Student's Book with Online Resources

Książka ucznia z kodem dostępu do Online Audio: elastyczny podział materiału lekcyjnego, sekcja referencyjna z wyjaśnieniami gramatyki w języku polskim oraz dodatkowymi zadaniami, dodatkowe zadania na środki językowe na końcu książki, listy słów w formie audiokursu, lekcje kulturowe Culture Spot i...
103,99 * 120,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł

Opis

Książka ucznia z kodem dostępu do Online Audio:

  • elastyczny podział materiału lekcyjnego,
  • sekcja referencyjna z wyjaśnieniami gramatyki w języku polskim oraz dodatkowymi zadaniami,
  • dodatkowe zadania na środki językowe na końcu książki,
  • listy słów w formie audiokursu,
  • lekcje kulturowe Culture Spot i Literature Spot,
  • kod dostępu do nagrań audio.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję zadawane pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "High Note 2. Student's Book with Online Resources"?
Bob Hastings, Stuart McKinlay, Rod Fricker, Dean Russell, Beata Trapnell są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik?
SPP: 949/2/2019; NPP: 956/2/2019 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "High Note 2. Student's Book with Online Resources" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień nadania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został zweryfikowany pod kątem zgodności z programem nauczania.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.


Kiedy wydano tę publikację?
Ta pozycja została opublikowana w 2019 r. "High Note 2. Student's Book with Online Resources" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Do jakiej serii podręczników należy "High Note 2. Student's Book with Online Resources"?
Tytuł jest częścią popularnej serii High Note.
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - High Note 2. Student's Book with Online Resources

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>