Hip Hop Genealogia. Tom 4

  • Ed Piskor
  • Timof i cisi wspólnicy
  • 9788366347366
  • 48 godzin + czas dostawy
Bestseller New York TimesaCiąg dalszy nagradzanej serii, która dokumentuje pionierskie czasy Dr. Dre i Def Jam Records. W tym tomie poznajemy najnowszych zawodników rapgry: Willa Smitha, Salt?n?Pepa, Biza Markiego i wielu innych!Lata 1984-85 to czasy, gdy Hollywood zaczyna interesować się hiphopem...

62.10

-10%

69.00 zł

Dodaj do schowka

Opis


Bestseller New York Timesa

Ciąg dalszy nagradzanej serii, która dokumentuje pionierskie czasy Dr. Dre i Def Jam Records. W tym tomie poznajemy najnowszych zawodników rapgry: Willa Smitha, Salt?n?Pepa, Biza Markiego i wielu innych!

Lata 1984-85 to czasy, gdy Hollywood zaczyna interesować się hiphopem i chce zarobić na najnowszej modzie licznymi filmami, takimi jak ?Breakin??, ?Breakin' 2: Electric Boogaloo?, ?Beat Street? i ?Krush Groove?.

Ed Piskor - 1982 - ?

Piskor mieszka w Pittsburghu i ciągle robi komiksy dla waszej przyjemności lub rozgoryczenia. Cieszy go to, że poświęciliście czas na zakup, ściągnięcie lub spiracenie jego komiksów. Możecie się z nim skontaktować dla własnej przyjemności lub rozczarowania i być może nawet się odezwie. Handluje oryginalnymi planszami ze swoich komiksów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Hip Hop Genealogia. Tom 4

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki