Hipcio Henio w świecie głosek Ćwiczenia oddechowe, fonacyjne i artykulacyjne

  • 9788380800793
  • 2 dni
Niniejsza książka jest adresowana do dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i w młodszym wieku szkolnym. W publikacji zamieszczono materiał obrazkowo-wyrazowy do ćwiczenia poprawnej wymowy głosek: szumiących, k, ki, g, gi, h (ch), hi (chi), w, wi, f, fi, ł oraz różnicowania głosek dźwięcznych i...

17.46 zł

-3%

18.00 zł

Dodaj do schowka

Opis


Niniejsza książka jest adresowana do dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i w młodszym wieku szkolnym.
W publikacji zamieszczono materiał obrazkowo-wyrazowy do ćwiczenia poprawnej wymowy głosek: szumiących, k, ki, g, gi, h (ch), hi (chi), w, wi, f, fi, ł oraz różnicowania głosek dźwięcznych i bezdźwięcznych.
Publikacja jest przeznaczona dla logopedów i rodziców. Zawarty w niej materiał został ułożony zgodnie z zasadami terapii logopedycznej. W pierwszej części publikacji znalazły się przede wszystkim ćwiczenia oddechowe, fonacji oraz dykcji.
Druga część obejmuje ćwiczenia artykulacji głosek w wyrazach w nagłosie, śródgłosie i wygłosie oraz zawiera różnorodne zadania, gry i krzyżówki.
Trzecia część, zatytułowana Zabawy słowem, dotyczy różnicowania głosek dźwięcznych i bezdźwięcznych oraz zrozumienia istoty homonimów.
Czwarta, ostatnia część, stanowi podsumowanie wyćwiczonego już materiału poprzez prezentację krótkich opowiadań.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Hipcio Henio w świecie głosek Ćwiczenia oddechowe, fonacyjne i artykulacyjne