Hot Wheels Skate Deskorolka + buty 4-pak Hot Wheels HNG72 Mattel

Ćwicz epickie sztuczki i trudne tricki z tym wielopakiem Hot Wheels Skate™ z deskorolkami do jazdy palcami i butami deskorolkowymi na palce. Hot Wheels® i legenda skateboardingu, Tony Hawk, połączyli siły, aby stworzyć epickie deskorolki do jazdy palcami, które niesamowicie wyglądają podczas...
76,75 * 98,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 63,00 zł

Opis

Ćwicz epickie sztuczki i trudne tricki z tym wielopakiem Hot Wheels Skate™ z deskorolkami do jazdy palcami i butami deskorolkowymi na palce. Hot Wheels® i legenda skateboardingu, Tony Hawk, połączyli siły, aby stworzyć epickie deskorolki do jazdy palcami, które niesamowicie wyglądają podczas robienia tricków! W tym zestawie są cztery różne deskorolki do jazdy palcami o różnorodnym wyglądzie oraz 2 różne pary butów deskorolkowych na palce, które pasują do wszystkich desek. Dzięki butom dzieci mogą wyczuć deskę palcami i ćwiczyć popisowe sztuczki. W każdym zestawie jest jedna wyjątkowa deska i para butów deskorolkowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Wielopak Hot Wheels Skate™ zawiera 4 w pełni zmontowane deskorolki do jazdy palcami, stworzone we współpracy z kultowym deskorolkarzem, Tonym Hawkiem, oraz 2 pary odjechanych butów deskorolkowych na palce.
  • Zdejmowane buty deskorolkowe, do których można włożyć palce podczas nauki sztuczek i tricków, są szczególnie przydatne dla nowicjuszy uczących się ruchów.
  • Ta kolekcja deskorolek jest pełna fantastycznych grafik i dopracowanych detali, łączących kreatywny geniusz Hot Wheels® i Tony’ego Hawka. W każdym zestawie jest 1 wyjątkowa deska, której nie znajdziesz nigdzie indziej.
  • Każda deska ma szybko obracające się kółka, aby zapewnić jeszcze większą dynamikę ruchów.
  • Zestaw deskorolek Hot Wheels Skate™ do jazdy palcami to doskonały prezent dla dzieci od 5 roku życia, które będą chciały zebrać wszystkie modele o żywych kolorach i epickim wyglądzie. Sprzedawane oddzielnie.

Szczegóły - Hot Wheels Skate Deskorolka + buty 4-pak Hot Wheels HNG72 Mattel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również