Odkrywam królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej + Audio

Odkrywam królestwo Boże - Podręcznik do religii dla klasy II szkoły podstawowej nr AZ-12-01/18-KI-7/21 zgodny z nową podstawa programową. Kontynuacja podręcznika do klasy I "Poznaje Boży Świat" Zawiera 60 tematów i pełni również rolę zeszytu ćwiczeń. Atrakcyjny przekaz treści: różnorodność zadań,...
16,92 * 20,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Odkrywam królestwo Boże - Podręcznik do religii dla klasy II szkoły podstawowej nr AZ-12-01/18-KI-7/21 zgodny z nową podstawa programową.

Kontynuacja podręcznika do klasy I "Poznaje Boży Świat"

Zawiera 60 tematów i pełni również rolę zeszytu ćwiczeń.

Atrakcyjny przekaz treści: różnorodność zadań, nowoczesna szata graficzna, tekst biblijny oraz krótki tekst do uzupełnienia i zapamiętania przez uczniów.

Zawiera elementy przygotowania uczniów do spotkania z Bogiem w Eucharystii.

Uczniom towarzyszą bohaterowie klasy II Basia i Krzyś oraz ich koledzy i koleżanki.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Odkrywam królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej + CD"?
Autorami podręcznika są ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Odkrywam królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej + CD" opublikowało Wydawnictwo Jedność.

 
Jaki numer dopuszczenia MEN ma ten podręcznik szkolny?
Nr dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego to AZ-12-01/18-KI-7/21. Nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień nadania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez metodyków Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania i z kryteriami merytorycznymi.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.

 
Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.
 
Do którego przedmiotu odnosi się ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu obszarowi nauki, którym jest religia.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
128 to liczba stron "Odkrywam królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej + CD". Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną grafikami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Odkrywam królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej + CD"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej ZAPROSZENI NA UCZTĘ Z JEZUSEM.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Odkrywam królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej + Audio

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>