Ja sam! - 2 latek. Pszczółka

Dzieci każdego dnia uczą się czegoś nowego. W wieku dwóch lat większość z nich uważa, że są już duże, samodzielne i chcą robić wszystko same. Seria książeczek dla dwulatków. Ja sam rozwija spostrzegawczość, zdolność kojarzenia, wyobraźnię. Możliwość kolorowania, uzupełniania i wklejania naklejek...
5,57 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,50 zł

Opis

Dzieci każdego dnia uczą się czegoś nowego. W wieku dwóch lat większość z nich uważa, że są już duże, samodzielne i chcą robić wszystko same. Seria książeczek dla dwulatków. Ja sam rozwija spostrzegawczość, zdolność kojarzenia, wyobraźnię. Możliwość kolorowania, uzupełniania i wklejania naklejek daje dodatkową satysfakcję i radość z samodzielnego wykonania ćwiczeń.

Anna Horosin to autor tytułu "Ja sam! - 2 latek. Pszczółka".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Przedszkolaki w wieku 2-3 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź też następne bajki z cyklu "JA SAM!".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość to 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Ja sam! - 2 latek. Pszczółka" opublikowało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.