Akademia 2 lata

Książeczka Akademia 2 lata została przygotowana dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają się uczyć, jak trzymać kredkę, rozpoznawać kształty, wzory, kolorować. Zadanka są idealnie dostosowane do wieku dziecka, sprawiając, że będzie się szybko rozwijało. Łączenie par, rozpoznawanie wzorów,...
4,75

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,68 zł

Opis

Książeczka Akademia 2 lata została przygotowana dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają się uczyć, jak trzymać kredkę, rozpoznawać kształty, wzory, kolorować. Zadanka są idealnie dostosowane do wieku dziecka, sprawiając, że będzie się szybko rozwijało. Łączenie par, rozpoznawanie wzorów, kształtów, prowadzenie linii wszystko to rozwija spostrzegawczość, umiejętności manualne, rozbudza ciekawość.

Pod każdym zadaniem jest temat dla rodzica do rozmowy z dzieckiem, propozycja zabawy. Dzięki temu Akademia 2 lata jest idealna dla każdego dwulatka. Dodatkowym atutem są kolorowe naklejki i bardzo poręczny format książeczki.

Serdecznie polecamy!

Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Akademia 2 lata"?
Autorem książki jest Ewa Sajek.
Jest autorem paru podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Akademia 2 lata został opublikowany przez Wydawnictwo Greg.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.

 
Ile stron ma ta pozycja?
Ten tytuł ma 32 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Akademia 2 lata"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej akademia.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.

 
Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Akademia 2 lata

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>