Jak pomóc dziecku z dysleksją. Ćw. dla klas 7-8

Poradnik dla rodzicó w i nauczycieli.Książka napisana została z myślą o rodzicach, nauczycielach i terapeutach pracujących na co dzień z dziećmi mającymi trudności w nauce czytania i pisania, czyli z dysleksją rozwojową, objawiającą się w postaci dysleksji, dysortografii i dysgrafii. Treść...
38,75 * 48,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,99 zł

Opis


Poradnik dla rodzicó w i nauczycieli.

Książka napisana została z myślą o rodzicach, nauczycielach i terapeutach pracujących na co dzień z dziećmi mającymi trudności w nauce czytania i pisania, czyli z dysleksją rozwojową, objawiającą się w postaci dysleksji, dysortografii i dysgrafii. Treść publikacji jest skierowana do ucznió w najstarszych klas szkoły podstawowej.


Poradnik zawiera:
- ćwiczenia praktyczne do wykorzystania podczas pracy terapeutycznej z uczniem z dysleksją rozwojową, do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych oraz do samodzielnej pracy w domu dla ucznió w z 7-8 klasy szkoły podstawowej
- informacje dotyczące samooceny, pozycji społecznej i myślenia ucznió w ze specyficznymi trudnościami w nauce czytania i pisania wraz z kwestionariuszami testó w do ich określenia
- opis procesu myślenia dyslektyka i trudności, któ re napotyka.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Jak pomóc dziecku z dysleksją. Ćw. dla klas 7-8"?
Za treścią podręcznika stoi Anna Radwańska.
Jest autorem kilku podręczników, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ta książka ma 194 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną ilustracjami. Zawiera liczne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Kiedy wydano ten podręcznik?
Ten podręcznik wydano w 2019 roku. Podręcznik "Jak pomóc dziecku z dysleksją. Ćw. dla klas 7-8" od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją spakować do szkolnego plecaka.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Jak pomóc dziecku z dysleksją. Ćw. dla klas 7-8

 • Autor: Anna Radwańska
 • Wydawnictwo Difin
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 194
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380858770
 • Język: polski
 • Podtytuł: Ćwiczenia praktyczne dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej Część 3
 • ISBN: 9788380858770
 • EAN: 9788380858770
 • Wymiary: 16.0x23.0x1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>