Joanna Henna do brwi i rzęs kremowa 3.0 Ciemny Brąz 15 ml

Henna w kremie do brwi i rzęs barwi w delikatny sposób zapewniając długotrwały kolor oraz uwydatniając gęstość i długość rzęs. Podkreśla wyrazistość oczu i nadaje brwiom wymarzony kształt. Formuła została wzbogacona w odżywczy olejek rycynowy.Kremowy kolor produktu nie ma wpływu na efekt końcowy i...
14,34
Cena za L : 956zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,07 zł

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

Opis

Henna w kremie do brwi i rzęs barwi w delikatny sposób zapewniając długotrwały kolor oraz uwydatniając gęstość i długość rzęs. Podkreśla wyrazistość oczu i nadaje brwiom wymarzony kształt. Formuła została wzbogacona w odżywczy olejek rycynowy.
Kremowy kolor produktu nie ma wpływu na efekt końcowy i zmienia się pod wpływem aktywatora.

Dostępna w kolorach:
1.0 czarny
3.0 ciemny brąz
Polecana dla kobiet o włosach brązowych i ciemny blond.

Szczegóły - Joanna Henna do brwi i rzęs kremowa 3.0 Ciemny Brąz 15 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901018015893

Składniki - Joanna Henna do brwi i rzęs kremowa 3.0 Ciemny Brąz 15 ml

Krem: Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Oleic Acid, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Aminomethyl Propanol, p-Phenylenediamine, Disodium EDTA, Coco-Glucoside, Glyceryl Glyceryl Oleate, Sodium Metabisulfite, Sodium Erythorbate, Acrylates Palmeth-25 Acrylate Copolymer, Ricinus Communis Seed Oil, Tocopherol, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, m-Aminophenol, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Resorcinol,

Aktywator: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Acrylates Copolymer, Phosphoric Acid, Sodium Stannate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Carbonate, Sodium Hydroxide.

Sposób przygotowania i przechowywania

1. Wyciśnij ok. 1 cm kremu koloryzującego oraz odpowiednią ilość aktywatora tak, aby proporcje obu preparatów były 1:1.

2. Wymieszaj dokładnie krem koloryzujący z aktywatorem do uzyskania jednorodnej konsystencji.

3. Aby zabezpieczyć skórę przed farbowaniem nałóż wokół oczu tłusty krem, który pomoże Ci uniknąć niepożądanych plam na skórze. Uważaj, aby nie nałożyć go na rzęsy oraz brwi, gdyż może to zmniejszyć skuteczność koloryzowania.

4. Otrzymaną mieszankę nałóż na brwi i rzęsy. Nie przechowuj mieszanki, użyj ją od razu po przygotowaniu.

5. Po upływie 5-10 minut zmyj hennę najpierw za pomocą mleczka lub płynu do demakijażu oczu a następnie użyj wody. Wydłużając czas działania uzyskasz ciemniejszy efekt koloryzacji.

6. Po zakończeniu zabiegu możesz wyregulować brwi.

Pamiętaj! Przed zabiegiem usuń pozostałości tuszu do rzęs, fluidu czy innych kosmetyków do makijażu z okolic poddawanych farbowaniu. Przechowywać w miejscu suchym, niedostępnym dla dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt może wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Tylko do użytku profesjonalnego. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie należy farbować rzęs jeżeli:

a) na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona,

b) kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów lub rzęs

c) W przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny.

Zawiera nadtlenek wodoru, rezorcynę fenylenodiaminy (toluenodiaminy). Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczy natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Stosunek zmieszania 1:1. Ponieważ preparat może wywołać reakcję alergiczną bezwzględnie przed każdym użyciem należy wykonać próbę uczuleniową. W tym celu zmieszaj niewielką ilość kremu koloryzującego z aktywatorem i wacikiem nałóż porcję mieszanki na skórę w zgięciu łokcia. Pozostaw to miejsce odsłonięte przez 45 minut, po czym zmyj dokładnie mieszankę ze skóry letnią wodą. Odczekaj 48 godzin. Jeśli po tym czasie na skórze nie pojawią się żadne zmiany takie jak zaczerwienienie lub wysypka możesz przystąpić do barwienia. Brak reakcji na próbę uczuleniową nie stanowi gwarancji, że reakcja alergiczna nie pojawi się jako rezultat późniejszego procesu koloryzacji, jednakże próba ta jest ważnym środkiem ostrożności. Jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja organizmu czasie wykonywania próby natychmiast usuń mieszankę ze skóry i nie używaj tego preparatu. Jeżeli podczas koloryzacji lub bezpośrednio po niej wystąpią objawy takie jak swędzenie skóry twarzy, wysypka, opuchnięcie oczu/ twarzy NATYCHMIAST ZWRÓĆ SIĘ O POMOC MEDYCZNĄ. W przypadku pojawienia się nieoczekiwanej reakcji na mieszankę koloryzującą np. wysypki lub uczucia pieczenia, zmyj preparat ciepła wodą. Przed kolejnym zabiegiem koloryzacji skontaktuj się z dermatologiem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>