Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków 6+

Trening spostrzegawczości i myślenia logicznego "Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków 6+" to zeszyt pełen wciągających i podchwytliwych zagadek dla młodszych uczniów. Bystrzaki zmierzą się z labiryntami, puzzlami, historyjkami obrazkowymi, sudoku oraz wyszukiwaniem różnic i podobieństw na obrazkach....
13,94 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,52 zł

Opis

Trening spostrzegawczości i myślenia logicznego

"Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków 6+" to zeszyt pełen wciągających i podchwytliwych zagadek dla młodszych uczniów. Bystrzaki zmierzą się z labiryntami, puzzlami, historyjkami obrazkowymi, sudoku oraz wyszukiwaniem różnic i podobieństw na obrazkach. Blisko 100 zadań trenuje spostrzegawczość, koncentrację, myślenie logiczne oraz wyobraźnię, a także przygotowuje do nauki pisania, czytania i liczenia.

Zabawy logiczne rozwijające myślenie i wyobraźnię

Jak znaleźć wyjście z labiryntu, zabierając ze sobą jak najwięcej skarbów, jaka jest właściwa kolejność wydarzeń w historyjce przedstawionej na obrazkach i jaki obrazek ukrywa się w puzzlach? Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków gwarantują doskonałą zabawę, a przy tym doskonalą umiejętności analizowania wydarzeń i opowiadania o nich, dostrzegania zależności czasowych i przestrzennych oraz związków przycznowo-skutkowych. Proste puzzle i labirynty doskonalą umiejętność myślenia logicznego, a sudoku i zadania na liczenie w zakresie 20 rozwijają zdolności matematyczne. Proste polecenia z kapitalnymi ilustracjami Pauliny Zbylut to twórcza rozrywka dla dzieci w wieku powyżej 6 lat.

Rozwój: spostrzegawczości, koncentracji, myślenia logicznego, motoryki małej.

W serii również:

  • Kapitalne łamigłówki dla małych bystrzaków 4+
  • Kapitalne łamigłówki dla małych spryciarzy 4+
  • Kapitalne łamigłówki dla spryciarzy 6+
  • Kapitalne zagadki dla małych bystrzaków 4+
  • Kapitalne zagadki dla bystrzaków 6+
  • Kapitalne zagadki dla małych spryciarzy 4+
  • Kapitalne zagadki dla spryciarzy 6+

O ilustratorce

Paulina Zbylut - graficzka i ilustratorka, zajmuje się grafiką użytkową oraz artystyczną.

Szczegóły - Kapitalne łamigłówki dla bystrzaków 6+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>