Kicia Kocia i Nunuś. Idziemy do teatru

Kolejna książka z otwieranymi okienkami w uwielbianej przez maluchy serii. Kicia Kocia i Nunuś ubrali się odświętnie i wraz z przyjaciółmi Adelką, Packiem i Juliankiem poszlido teatru. Rozsunęła się kurtyna i zaczęłosię przedstawienie o morskiej wyprawie, które Nunusiowi i pozostałym dzieciom...
30,50 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,64 zł

Opis

Kolejna książka z otwieranymi okienkami w uwielbianej przez maluchy serii.

Kicia Kocia i Nunuś ubrali się odświętnie i wraz z przyjaciółmi Adelką, Packiem i Juliankiem poszlido teatru. Rozsunęła się kurtyna i zaczęłosię przedstawienie o morskiej wyprawie, które Nunusiowi i pozostałym dzieciom bardzo się spodobało. Wyprawa do teatru to prawdziwa przygoda.

Możesz w niej uczestniczyć, otwierając kolejne okienka!

Anita Głowińska to autor książki "Kicia Kocia i Nunuś. Idziemy do teatru".

"Kicia Kocia i Nunuś. Idziemy do teatru" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja doskonałej zabawy. Wybór krótkich bajek to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź również pozostałe książki z cyklu "Kicia Kocia i Nunuś".

Jest to krótka książka - ma 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "Kicia Kocia i Nunuś. Idziemy do teatru" została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.

Szczegóły - Kicia Kocia i Nunuś. Idziemy do teatru

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>