Kitty Kotty at the Beach

Bestsellerowa seria o Kici Koci teraz w języku angielskim! The Polish bestselling series now available in English! Kitty Kotty, the cheeky little kitten, will take you everywhere, even into space! But also to the library, preschool, swimming pool, playground, beach, or on a train journey. With...
7,93 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,80 zł

Opis

Bestsellerowa seria o Kici Koci teraz w języku angielskim!

The Polish bestselling series now available in English!

Kitty Kotty, the cheeky little kitten, will take you everywhere, even into space! But also to the library, preschool, swimming pool, playground, beach, or on a train journey. With Kitty Kotty children can do some tinkering and recycling, they can cook, play musical instruments and much more! Children will never get bored with Kitty Kotty!

Anita Głowińska, Anita Głowińska jest autorem książki "Kitty Kotty at the Beach".

W oryginale publikacja jest zatytułowana: Kicia Kocia na plaży.

Jeśli pragniesz, by Twój maluch od najmłodszych lat rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Kitty Kotty at the Beach". Publikacja w łatwy i radosny sposób poszerza zasób obcych słów. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

Jest to wspaniała opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Dzieci w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych książek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po lekturze całej książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów dla niego także pozostałe części z cyklu "Kicia Kocia".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Kitty Kotty at the Beach" opublikowało Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź także inne tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.