Kitty Kotty in the Playground

Bestsellerowa seria o Kici Koci teraz w języku angielskim! The Polish bestselling series now available in English! Kitty Kotty, the cheeky little kitten, will take you everywhere, even into space! But also to the library, preschool, swimming pool, playground, beach, or on a train journey. With...
7,94 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,93 zł

Opis

Bestsellerowa seria o Kici Koci teraz w języku angielskim!

The Polish bestselling series now available in English!

Kitty Kotty, the cheeky little kitten, will take you everywhere, even into space! But also to the library, preschool, swimming pool, playground, beach, or on a train journey. With Kitty Kotty children can do some tinkering and recycling, they can cook, play musical instruments and much more! Children will never get bored with Kitty Kotty!

Autorem tytułu "Kitty Kotty in the Playground" jest Anita Głowińska.

W oryginale książka jest zatytułowana: Kicia Kocia na placu zabaw.

Jeśli pragniesz, by Twój przedszkolak od najmłodszych lat rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Kitty Kotty in the Playground". Publikacja w łatwy i przyjazny sposób poszerza zasób obcych słówek. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Hello Kitty jest uwielbianą przez szkraby postacią. Maluchy z zaciekawieniem śledzą przygody tej postaci. Hello Kitty zapewnia dobrą zabawę, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-4 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i zamów również kolejne części z serii "Kicia Kocia".

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "Kitty Kotty in the Playground" została udostępniona przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz też inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.