Koala. Numerkowe kolorowanki. Leniwce i..

Książeczka z dołączonymi flamastrami w 4 kolorach. Numerkowe Kolorowanki to mnóstwo zabawy, a zarazem świetny trening kreatywności i precyzyjności! Wystarczy sprawdzić, jakiemu kolorowi odpowiada dany numer flamastra, a następnie pokolorować nim kształt. Do pokolorowania 24 niesamowite obrazki!...
7,98 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,18 zł

Opis

Książeczka z dołączonymi flamastrami w 4 kolorach. Numerkowe Kolorowanki to mnóstwo zabawy, a zarazem świetny trening kreatywności i precyzyjności! Wystarczy sprawdzić, jakiemu kolorowi odpowiada dany numer flamastra, a następnie pokolorować nim kształt. Do pokolorowania 24 niesamowite obrazki! Świat jest kolorowy! Nazwy kolorów w dwóch językach: po polsku i po angielsku.

Tytuł "Koala. Numerkowe kolorowanki. Leniwce i.." to praca zbiorowa, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Koala. Numerkowe kolorowanki. Leniwce i..". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy identyfikacji kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

"Koala. Numerkowe kolorowanki. Leniwce i.." udostępniło Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to wybierz również inne tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.