Kodowanie krok po kroku. Dla maluchów. Z pieskiem

W przyszłości zostanę…. PROGRAMISTĄ Każdy programista musi dostrzegać różne zależności, aby umiejętnie pisać kod, a tego właśnie uczyć się może już jako dziecko dzięki serii „Kodowanie krok po kroku”. Seria w prosty sposób wprowadza w świat kodowania i programowania. Wykonując zadania, dziecko...
9,26 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,23 zł

Opis

W przyszłości zostanę…. PROGRAMISTĄ

Każdy programista musi dostrzegać różne zależności, aby umiejętnie pisać kod, a tego właśnie uczyć się może już jako dziecko dzięki serii „Kodowanie krok po kroku”. Seria w prosty sposób wprowadza w świat kodowania i programowania. Wykonując zadania, dziecko ćwiczy cierpliwość, spostrzegawczość, logiczne myślenie. Będzie to świetna metoda na zapoznanie się ze sposobem działania maszyn i algorytmów.

W serii dostępne są dwa zeszyty dla dzieci młodszych i dwa dla starszych.

Książeczka "Kodowanie krok po kroku. Dla maluchów. Z pieskiem" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

"Kodowanie krok po kroku. Dla maluchów. Z pieskiem" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej zabawy oraz ćwiczą motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać nastrój.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 4 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

"Kodowanie krok po kroku. Dla maluchów. Z pieskiem" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.