Kolorowanka Alfabet

Książeczka jest doskonałą pomocą dydaktyczną dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, ale nadaje się także idealnie do samodzielnej zabawy. Wypełnienie kolorem rysunków ulubionych zwierzątek, owoców czy zabawek to idealna metoda utrwalenia słów; zostaje tylko zapamiętać...
6,30 * 6,39 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,26 zł

Opis

Książeczka jest doskonałą pomocą dydaktyczną dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, ale nadaje się także idealnie do samodzielnej zabawy. Wypełnienie kolorem rysunków ulubionych zwierzątek, owoców czy zabawek to idealna metoda utrwalenia słów; zostaje tylko zapamiętać pierwszą literkę - a jak arbuz, k jak księżyc, z jak zając - i już znamy alfabet! Przecież warunkiem efektywnej nauki jest dobra zabawa!

Książeczka "Kolorowanka.Alfabet" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych działań, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Oryginalne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Kolorowanka.Alfabet" została opublikowana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.