Kolorowanka dla chłopców

32 strony z obrazkami, na których znajdziecie samochody wyścigowe i inne pojazdy, dzielnych rycerzy, statki i piratów, dinozaury i smoki, skrzynie pełne skarbów i wiele innych ciekawych tematów.
6,27 * 6,39 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,26 zł

Opis

32 strony z obrazkami, na których znajdziecie samochody wyścigowe i inne pojazdy, dzielnych rycerzy, statki i piratów, dinozaury i smoki, skrzynie pełne skarbów i wiele innych ciekawych tematów.

Za treścią książeczki "Kolorowanka dla chłopców" stoi Jarosław Żukowski.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych zabaw, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź także następne bajki z cyklu "Kolorowanki".

Jest to dość krótka książka - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Kolorowanka dla chłopców" została udostępniona przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.