Kolorowanka dla dziewczynek

Dziewczynki uwielbiają rysunki eleganckich księżniczek, sympatycznych zwierzątek czy pięknych kwiatów. Z naszą książeczką przeniosą się do krainy pełnej ulubionych postaci i przedmiotów. Kolorowanka zawiera 32 rysunki, a pod nimi polecenia z dodatkowymi zadaniami – policzyć, udekorować,...
6,84 * 7,54 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,26 zł

Opis

Dziewczynki uwielbiają rysunki eleganckich księżniczek, sympatycznych zwierzątek czy pięknych kwiatów. Z naszą książeczką przeniosą się do krainy pełnej ulubionych postaci i przedmiotów. Kolorowanka zawiera 32 rysunki, a pod nimi polecenia z dodatkowymi zadaniami – policzyć, udekorować, ponumerować, dorysować brakujący element czy wskazać największą część, dzięki temu młoda artystka będzie nie tylko dobrze się bawić, ale twórczo i efektywnie spędzi czas, utrwalając podstawowe umiejętności kilkulatka.

Za treścią tytułu "Kolorowanka dla dziewczynek" stoi Jarosław Żukowski.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych działań, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Oto iści się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jeśli po lekturze całej książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i sprawdź również inne bajki z serii "Kolorowanki".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Kolorowanka dla dziewczynek" opublikowało Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to wybierz także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.