Kolorowanka maluszka. Koniki

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głównie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i...
5,41 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,42 zł

Opis

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głównie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i wiele, wiele innych - zbierz całą kolekcję książeczek i pokaż dziecku, że malowanie to świetna i twórcza zabawa!

Tytuł "Kolorowanka maluszka. Koniki" to praca zbiorowa, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, wręczając mu "Kolorowanka maluszka. Koniki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać nastrój.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

"Kolorowanka maluszka. Koniki" wydało Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź również inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.