Kolorowanka maluszka. Zwierzątka wodne

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i...
5,41 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,42 zł

Opis

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i wiele, wiele innych - zbierz całą kolekcję książeczek i pokaż dziecku, że malowanie to świetna i twórcza zabawa!

Historyjka "Kolorowanka maluszka. Zwierzątka wodne" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Kolorowanka maluszka. Zwierzątka wodne" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają maluchom możliwość twórczej zabawy oraz wpierają motorykę. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Jest to wspaniała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

"Kolorowanka maluszka. Zwierzątka wodne" udostępniło Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.