Kolorowanka maluszka. Liski

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i...
5,41 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,42 zł

Opis

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i wiele, wiele innych - zbierz całą kolekcję książeczek i pokaż dziecku, że malowanie to świetna i twórcza zabawa!

Tytuł "Kolorowanka maluszka. Liski" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Kolorowanka maluszka. Liski". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Publikacja Kolorowanka maluszka. Liski została opublikowana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to zobacz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.