Kolorowanka Flagi

Kolorowanka przeznaczona zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców - doskonała w celach edukacyjnych, pozwalająca rozwinąć nie tylko zdolności manualne dziecka, ale także poszerzająca jego wiedzę geograficzną. To zbiór 160 flag do pokolorowania wraz z gotowym szablonem, zgodnie z którym należy...
6,30 * 6,39 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,26 zł

Opis

Kolorowanka przeznaczona zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców - doskonała w celach edukacyjnych, pozwalająca rozwinąć nie tylko zdolności manualne dziecka, ale także poszerzająca jego wiedzę geograficzną.

To zbiór 160 flag do pokolorowania wraz z gotowym szablonem, zgodnie z którym należy pomalować ilustracje.

Za treścią historyjki "Kolorowanka. Flagi" stoi Katarzyna Ratajszczak.

Podaruj dziecku książeczkę "Kolorowanka. Flagi". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy identyfikowania kształtów. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Opowieść ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Pozycja "Kolorowanka. Flagi" została wydana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to wybierz też inne tytuły od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.

Szczegóły - Kolorowanka Flagi

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>