Kolorowanka maluszka. Owocki

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i...
5,41 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,30 zł

Opis

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i wiele, wiele innych - zbierz całą kolekcję książeczek i pokaż dziecku, że malowanie to świetna i twórcza zabawa!

Tytuł "Kolorowanka maluszka. Owocki" to praca zbiorowa, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

"Kolorowanka maluszka. Owocki" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej zabawy oraz wpierają motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Publikacja "Kolorowanka maluszka. Owocki" została udostępniona przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to zobacz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.