Kolorowanka maluszka. Ptaszki

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i...
4,68 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,79 zł

Opis

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i wiele, wiele innych - zbierz całą kolekcję książeczek i pokaż dziecku, że malowanie to świetna i twórcza zabawa!

Książeczka "Kolorowanka maluszka. Ptaszki" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Kolorowanka maluszka. Ptaszki". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy identyfikowania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również redukować stres i poprawić nastrój.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do torby dziecka.

"Kolorowanka maluszka. Ptaszki" opublikowało Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.