Kolorowanka Maszyny budowlane

Kolorowanka „Maszyny budowlane” to prawdziwa frajda dla miłośników ciężkiego sprzętu, prosto z placu budowy. Strony książeczki obfitują w fascynujące maszyny ? dźwigi, betoniarki, wywrotki itp. ? posiadające wielką moc, wyspecjalizowane w stawianiu solidnych domów. Dołączone naklejki stanowią...
7,25 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,20 zł

Opis

Kolorowanka „Maszyny budowlane” to prawdziwa frajda dla miłośników ciężkiego sprzętu, prosto z placu budowy. Strony książeczki obfitują w fascynujące maszyny ? dźwigi, betoniarki, wywrotki itp. ? posiadające wielką moc, wyspecjalizowane w stawianiu solidnych domów. Dołączone naklejki stanowią dodatkową, kolorową atrakcję.

Hubert Włodarczyk to autor historii "Kolorowanka z naklejkami Maszyny budowlane".

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Kolorowanka z naklejkami Maszyny budowlane". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka.

Publikacja Kolorowanka z naklejkami Maszyny budowlane została wydana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.