Kolorowanka Szybkie motocykle

Kolorowanka „Szybkie motocykle” błyskawicznie wciąga dzieci w świat jednośladów, przemykających ulicami z niezwykłą prędkością. Każda strona kolorowanki ukazuje innego rodzaju motocykl, dzięki czemu dziecko może z bliska poznać ich różnorodną, skomplikowaną konstrukcję. Naklejki dodane do...
7,25 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,48 zł

Opis

Kolorowanka „Szybkie motocykle” błyskawicznie wciąga dzieci w świat jednośladów, przemykających ulicami z niezwykłą prędkością. Każda strona kolorowanki ukazuje innego rodzaju motocykl, dzięki czemu dziecko może z bliska poznać ich różnorodną, skomplikowaną konstrukcję. Naklejki dodane do kolorowanki ubogacają kolorystycznie motoryzacyjne wyobrażenia dziecka.

Autorem książeczki "Kolorowanka z naklejkami Szybkie motocykle" jest Hubert Włodarczyk.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Kolorowanka z naklejkami Szybkie motocykle". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do kosmetyczki.

Pozycja "Kolorowanka z naklejkami Szybkie motocykle" została udostępniona przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź też inne tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.