Kolorowanka Ptaki

32 strony z rysunkami ptaków, od bażanta do wróbla. Twoje dziecko z radością pokoloruje portret dumnego pawia, przesympatycznej papugi czy mądrej sowy, książeczka uwrażliwi je na piękno natury i pomoże przyswoić wiele nazw gatunków ptaków. To nie tylko świetny trening rysunku dla małego artysty,...
6,84 * 7,54 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,75 zł

Opis

32 strony z rysunkami ptaków, od bażanta do wróbla. Twoje dziecko z radością pokoloruje portret dumnego pawia, przesympatycznej papugi czy mądrej sowy, książeczka uwrażliwi je na piękno natury i pomoże przyswoić wiele nazw gatunków ptaków. To nie tylko świetny trening rysunku dla małego artysty, ale i jego autorska galeria pełna wizerunków podniebnych mieszkańców!

Żukowski Jarosław to autor książki "Kolorowanka Ptaki".

"Kolorowanka Ptaki" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczego działania oraz ćwiczą motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać nastrój.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Publikacja "Kolorowanka Ptaki" została opublikowana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz też inne pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.